DEKORAČNÍ BETONOVÉ STĚRKY

A NÁTĚRY

Dekoračí betonová stěrka
Luxusní dekoratovní malby

DEKORAČNÍ STĚRKY

PRO NEVŠEDNÍ VZHLED INTERIÉRU I BUDOV

DEKORAČNÍ BETONOVÉ STĚRKY A NÁTĚRY 

Luxusní dekorační interiérové stěrky jsou nevšedním prvkem moderní architektury, mají originální design a vysokou odolnost. K dispozici je obrovská škála dekorů a barevných kombinací, která nabízí možnost vytvářet umělecké a dekorativní efekty v soukromých i veřejných prostorách, obchodních jednotkách, kancelářích, koupelnách, apod.

 

Aplikujeme:

- betonové stěrky, imitace pohledového betonu 

- systém ARTE VIVA

- prestižní dekorativní materiál AUREUM, který vytváří nádherný efekt "zlatého mramoru

dekorativní metalický nátěr ENCANTO, který umožňuje vytvořit fascinující povrchové úpravy. 

- dekorační malba OTTOCENTO - dekorační efekt, který odrážením světla v různých úhlech napodobuje sametový vzhled. Výsledné střídání kontrastních matových a lesklých ploch napodobuje vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.

- moderní malba TRAVERTINO ROMANO v základní podobě nabízí devět odstínů typických pro přírodní Travertin. Umožňuje vytvářet nádherné efekty s granulací pískovce, lávového kamene nebo v podobě stavebních kvádrů, dokonale imituje strukturu přírodního kamene. V

- vysoce odolná interiérová a fasádní exklusivní dekorativní špachtlovací hmota ZERO se sametovým povrchem s efekty kovu, perletě nebo zlata.

INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ MALÍŘSKÉ PRÁCE

Kompletní malířské práce v interiéru a exteriéru ve špičkové kvalitě. Odborná aplikace vnitřních i vnějších barev na stěny, stropy, fasády atd.

TAPETY, TAPETOVÁNÍ

Pracujeme s vinylovými, vliesovými, reliéfními, textilními i sklovláknitými tapetami.

NÁTĚRY VŠECH POVRCHŮ

Provádíme veškeré natěračské práce a malířské práce na stavbách, v interiérech, bytech, ocelových a dřevěných konstrukcích, budovách, výrobních halách i v terénu.

Dekorační betonové stěrky
arteviva-8
aureum-8
encanto-7
travertino-romano-1
galerie-2
ottocento-5
zero-3
travertino-romano-2
44
55
16
88
5
1
11
6